• Osiągnięcia

na Bemowskiej Spartakiadzie Przedszkolaków

Nasze Przedszkole otrzymało tytuł Lidera Bezpiecznych Przedszkoli w roku

szkolnym  2013/2014.

W czerwcu 2014 w  konkursie organizowanym przez Warszawską Grupę SIM PCK pt. " Gorączka Złota", nasze przedszkole zdobyło I miejsce w kategorii Przedszkola. Łącznie zebraliśmy 45,5 kg złotych monet.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY I GRATULUJEMY WSZYSTKIM RODZICOM I ICH DZIECIOM.

Z dumą prezentujemy raport z kontroli zewnętrznej przeprowadzonej przez Kuratorium Oświaty w Warszawie. Ewaluacja odbyła się w ostatnich dwóch tygodniach sierpnia 2013r.

Zapraszamy bezpośrednio na stronę Kuratorium Oświaty.

W roku szkolnym 2012/2013:

Zajęcie pierwszego miejsca w kategorii 5-6 latki przez grupę IV w konkursieTuwimiada. Organizatorami konkursu byli: Muzeum Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytet Warszawski.

Do konkursu przystąpiła również grupa III zdobywając wyróżnienie.

Przedszkolaki z Naszego przedszkola otrzymały Certyfikat za wzięcie udziału w akcji zbiórki makulatury "Pomóż zwierzętom przetrwać zimę" organizowanej przez Straż dla Zwierzą w Polsce.