Wiadomości

Szanowni Rodzice

Uroczystości i wydarzenia w maju i czerwcu:

- Teatr Blaszany Bębenek "Kot w butach"

- "Pogromcy Bazyliszka" gra terenowa na Rynku Starego Miasta

– „Z taborem na polskich drogach” – pieśni i tańce mniejszości cygańskiej – Koncert w wykonaniu Agencji Artystycznej Karola Podkula

- "Przyjaciele Króla Stasia" gra terenowa w Łazienkach Królewskich

- Spotkanie z okazji Święta Rodziny

 – „Na wodzie i pod wodą” – Labo odkrywcy – doświadczanie przez eksperymentowanie.

 Czerwiec

- Warszawa w wierszu i w piosence - prezentacja grup

-  Warsztaty etnograficzne organizowane i finansowane przez Wydział Kultury Dzielnicy Bemowo

- Pożegnanie Starszaków

- „Dożynki pod Lublinem” – wesołe przyśpiewki i tańce lubelskie – Koncert w wykonaniu Agencji Artystycznej Karola Podkula

- Wycieczka Wymysły pod lasem

– „Jak z robaka zrobić ślimaka” – Labo odkrywcy – doświadczanie przez eksperymentowanie.          

(więcej)

 

 

"Bohaterowie legend warszawskich"

Rozstrzygnięcie międzyprzedszkolnego konkursu "Bohaterowie legend warszawski". 

Komisja w składzie:
1 Maria Głodek – dyrektor
2. Beata Kaczyńska – psycholog 
3. Agnieszka Wisłowska – nauczycielka


Biorąc pod uwagę samodzielność wykonania pracy, kreatywność, trudność techniki oraz staranność wykonania prac, komisja nagrodziła następujących laureatów.


W grupie wiekowej 5 – latki:


Miejsce I - Kajetan Skłodowski; Przedszkole nr 215
Miejsce II – Hanna Diduch; Przedszkole nr 205
Miejsce III – Amelia Lal; Przedszkole nr 98

 

W grupie wiekowej 6 – latki:


Miejsce I – Gabrysia Banach; Przedszkole nr 205
Miejsce II – Maria Zalewska; Przedszkole nr 319
Miejsce III – Antosia Dąbrowska; Przedszkole nr 417

 

Wyróżnienia otrzymały:


Julita Obasi; Przedszkole nr 402
Izabela Krasińska; Przedszkole nr 321
Hanna Tektonidou; Przedszkole nr 390
Tymon Lenart; Przedszkole nr 390
Gabrysia Dziedzic; Przedszkole nr 98
Oliwia Szczepanik; Przedszkole nr 321
Adrianna Jachym; Przedszkole nr 390

Dziękujemy za udział w konkursie:)

Kontakt

  • Przedszkole nr 319 w Warszawie
    Dyrektor: Maria Głodek
    Godziny przyjęć interesantów: poniedziałki 10.00- 11.30 (budynek główny)
    Wicedyrektor: Renata Kozakiewicz
    Godziny przyjęć interesantów: wtorki 10.00- 12.00 (budynek ul. A.Krzywoń)
    01-381 Warszawa
    ul. Powstańcow Śląskich 14
  • 22 664-21-00
    fax: 22 664-21-00 (207)
    Oddziały zamiejscowe zlokalizowane w budynku LO LXXVIII przy ul. Anieli Krzywoń 3:
    22 258 40 53

Galeria zdjęć