• Informacje ogólne

• Drodzy Rodzice!

Prosimy dzieci przyprowadzać do godziny 08.20, odbierać najpóźniej do godziny 17.00.

Spóźnienia bezwzględnie  należy zgłosić dzień wcześniej osobiście nauczycielce w grupie, bądź telefonicznie w danym dniu pracownikowi przedszkola (istnieje możliwość zostawienia śniadania).

Dzieci wywołujemy przez domofon lub poprzez pracownika obsługi.

Dzieci pozostające pod opieką nauczycielek w przedszkolu odbierane są tylko i wyłącznie przez Rodziców lub osoby przez nich upoważnione na piśmie.

Dzieci zakaźnie chore lub z gorączką,  nie są przyjmowane do przedszkola.W trosce o inne, zdrowe dzieci prosimy nie przyprowadzać dzieci przeziębionych.

Jeżeli dziecko źle się poczuje w trakcie pobytu w przedszkolu, Nauczycielka natychmiast powiadamia Rodziców. Należy pamiętać o aktualizacji telefonów kontaktowych.