• Informacje dla rodziców dzieci nowo przyjętych

WYPRAWKA TRZYLATKA

• Ubrania bez zbędnych guzików, sprzączek, ozdób, bluzka przez głowę.
            • Spodnie lub spódnica na gumkę.
            • Buty na sztywnej podeszwie na rzepy, tak samo jeśli chodzi o obuwie zmienne ( kapcie).
            • Ubranie na cebulkę ( komfort termiczny).
            • Dłuższe włosy spięte gumką.
            • Prosimy o niezakładanie dzieciom do przedszkola ozdób typu: bransoletka, pierścionek, łańcuszek lub inna zawieszka.
            • Ubrania na zmianę dla dziecka, kapcie, ręczniki, pościel, poduszeczki, koszulka do spania, itp. powinny być podpisane, np. wyszyte imieniem dziecka lub ustalonym z dzieckiem znakiem; podpisane bez możliwości zmycia.
            • Ubrania na zmianę podpisane w torbie pozostawiamy w szatni.
            • Prosimy o przyniesienie 2 ręczników z zawieszką ( 1 w użyciu, jeden do wymiany w szatni) do rąk o wym. 40x60.
            • Do leżakowania potrzebne będą lekkie kołdry o wym. 140x 200 i ewentualnie mała, płaska poduszeczka.
            • Prosimy o przyniesienie po jednym opakowaniu: mokrych chusteczek higienicznych; suchych chusteczek higienicznych oraz nawilżanego papieru toaletowego.