• Nauczyciele

•  W naszym przedszkolu pracuje wykwalifikowana kadra osiągająca stopnie awansu zawodowego nauczycieli .Wszyscy posiadają kwalifikacje pedagogiczne gwarantujące wysoki poziom pracy wychowawczej. Posiadają cechy twórcze, poszukują współczesnych metod pracy z dziećmi. Poszerzają swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w różnych formach doskonalenia zawodowego. Nauczyciele pełnią funkcję wspierającą i integrującą działania wychowawcze. Stosują indywidualne metody i zróżnicowany stopień trudności zadań dydaktyczno-wychowawczych. Tworzą klimat i warunki sprzyjające wszechstronnemu rozwojowi dziecka poprzez wskazywanie drogi do nabywania doświadczeń i umiejętności ułatwiających funkcjonowanie w szkole.

Nauczyciele naszego Przedszkola tworzą klimat i warunki sprzyjające wszechstronnemu rozwojowi dziecka

Dyrektor przedszkola: Magdalena Torbińska

Nauczyciele wychowania przedszkolnego: